Hogwarts Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Magic

Dobro došli u Hogwarts školu za čarobnjake i vještice, gde možete da naučite sve grane magije i tako postanete veliki poznavalac ove vještine.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
HP webmasters community
Dnevnik Skorpijusa Melfoja Webmaster_seal
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Bodovi Kuca
Dnevnik Skorpijusa Melfoja Com_Gryffindor_Clock____13383 27 Dnevnik Skorpijusa Melfoja Hogwarts_Crest___Slytherin_by_Emotikonz0 Dnevnik Skorpijusa Melfoja 62b33d4ac61b5b0f445b02b635292055 20 Dnevnik Skorpijusa Melfoja Hogwarts_Crest___Ravenclaw_by_Emotikonz-1 10
Zadnje teme
» Sesir za Razvrstavanje
Dnevnik Skorpijusa Melfoja EmptyNed Jan 15, 2012 7:19 pm od Inkvizitorka

» Razvrstavanje
Dnevnik Skorpijusa Melfoja EmptyPon Dec 26, 2011 3:24 am od Lun@ Potter

» VAZNO OBAVESTENJE!!!!
Dnevnik Skorpijusa Melfoja EmptyČet Dec 22, 2011 6:23 am od TheMilos1813

» Holaaa:)
Dnevnik Skorpijusa Melfoja EmptyUto Okt 25, 2011 12:35 pm od Chris Lovegood

» Noćni Leptir
Dnevnik Skorpijusa Melfoja EmptySub Avg 20, 2011 5:06 pm od Christine von Cahill

» Povhvale i Kritike
Dnevnik Skorpijusa Melfoja EmptyČet Avg 11, 2011 1:46 pm od Lun@ Potter

» Predlozi
Dnevnik Skorpijusa Melfoja EmptyČet Avg 11, 2011 1:41 pm od Lun@ Potter

» Leksikon ^_^
Dnevnik Skorpijusa Melfoja EmptyNed Jul 17, 2011 3:21 am od Lun@ Potter

» Kasa prodavnice
Dnevnik Skorpijusa Melfoja EmptySub Jul 16, 2011 10:38 am od Lana Lovegood

Prognoza Vremena
Dnevnik Skorpijusa Melfoja 117496_35058_48_cloud_sun_weather_icon
Veoma toplo, popodne sa kišom
Naj bolji poslanici
Christina Marlboroˇˇ
Dnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_lcapDnevnik Skorpijusa Melfoja I_voting_barDnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_rcap 
H@rry Potter
Dnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_lcapDnevnik Skorpijusa Melfoja I_voting_barDnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_rcap 
Ivana Swon
Dnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_lcapDnevnik Skorpijusa Melfoja I_voting_barDnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_rcap 
Chris Lovegood
Dnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_lcapDnevnik Skorpijusa Melfoja I_voting_barDnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_rcap 
Lilly Snape
Dnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_lcapDnevnik Skorpijusa Melfoja I_voting_barDnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_rcap 
Lun@ Potter
Dnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_lcapDnevnik Skorpijusa Melfoja I_voting_barDnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_rcap 
Ljeposav Ridl
Dnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_lcapDnevnik Skorpijusa Melfoja I_voting_barDnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_rcap 
Christine von Cahill
Dnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_lcapDnevnik Skorpijusa Melfoja I_voting_barDnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_rcap 
Buffy Anne McLaggen
Dnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_lcapDnevnik Skorpijusa Melfoja I_voting_barDnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_rcap 
Kendra Lestrange
Dnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_lcapDnevnik Skorpijusa Melfoja I_voting_barDnevnik Skorpijusa Melfoja I_vote_rcap 

 

 Dnevnik Skorpijusa Melfoja

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Skorpijus Melfoj
Hufflepuff
Hufflepuff
Skorpijus Melfoj


Broj poruka : 23
Datum upisa : 20.01.2011

Dnevnik Skorpijusa Melfoja Empty
PočaljiNaslov: Dnevnik Skorpijusa Melfoja   Dnevnik Skorpijusa Melfoja EmptyČet Jan 20, 2011 12:34 pm

Stajao sam na stanici cekajuci voz. Privijao sam se u crni kaput kako bi odganuo hladnocu .Drako Melfoj moj otac i moja majka stajali su pored mene. Oboje smo popricali pre nego sto smo dosli ovde. Kuca u kojoj budem nije bitna. Bitno je da ostanem dosledan svojim ambicijama. Voz se uz skripu zaustavio. Otac je klimnuo glavom i zagrlio me a majka mi prisloni svoje pune usne na obraz oblikujuci poljubac. Mahnuo sam im a zatim sam usao u voz. Vriska, radost, smeh, culi su se gde god sam prolazio. Nisam voleo bucne ljude, a kao osoba bio sam samostalan zato sam se uputio u poslednji kupe. Usao sam i seo. Otvorio sam torbu i izvukao knjigu i poceo da citam. Voz je polako krenuo a obrisi divljeg pejzaza nazirali su se u daljini. Kada sam se zasitio citanja zatvorio sam knjigu. Iz moje torbe iskoci macak Lucifer koji je do tada spavao.

- Lucifere strpi se jos malo stizemo u zamak. Pogledao me je svojim ocima mjauknu i skocio meni u krilo. Ceskao sam ga iza usiju dok me je san savladao.
***
Probudila me je skripa kocenja. Voz se naglo zaustavi. Uzeo sam Lucifera i stavio u torbu. Torba je bila prostrana i samo glava mu je virila iz torbe. Izasao sam iz kupe i izasao napolje. Video sam da se prvaci odvajaju od starijih djaka jer oni putuju camcom. Licuferu se ovo nece svideti pomislio sam kad me nesto udari sa ledja.
Okrenuo sam se i prostrelio pogledom jednu devojku.

- Pazi malo gde ides rekao sam
- O izvini nemoras odma da se ljutis uzgred ja sam Christina van Cahill
- Skorpijus Melfoj odgovorih hladno i produzih.
Ukrcao sam se u jedan od camaca. Jezero po kojem se camac kretao bilo je poput ogledala mirno i sjajno bez ijednog uzburkanog dela.
Stigli smo i polako se iskrcali. Pratili smo masivnog coveka u redu po dvoje. Pored mene je opet bila ona devojka sto me je udarila smeseci se. Ignorisao sam je. Stali smo kod velikih vrata. Kada su se otvorila sve oci su bile uprte u nas. Nisam voleo da neko zuri. Polako sam se kretao gledajuci preda se. Na sredini velikog podijuma nalazila se stolica na kojoj je bio sesir. Razmisljao sam o kuci u kojoj cu biti. Polako su poceli da prozivaju "Grifindor'' pa "Slinterin" culo se. Zatim je starica sa zasiljenim vrhom na glavi prozvala moje ime

- Skorpijus Melfoj
Prisoa sam polako. Seo na stolicu i stavio sesir.

Cudno cudno. Ovakvu situaciju nisam imao jos od slavnog Harija Potera. Mislim da cu tebe u "HAFLPAF!!" viknusesir

Ustao sam sa stolice vidno osamucen. Vec genereacijama cela nasa porodica je bila u Slinterinu a sad sam ja napravio presedan. Vecerao sam u tisini i miro. Odgovarao sam na pitanja ljubazno i klimao glavom vidno ne zainteresovan. Kada je doslo vreme jedva sam docekao da odem u spavaonicu. Sisli smo u podrum i iza jedno zida nasli se u prostranoj odaji. Neki si poclei sa upoznavanjima u boravku stariji ucenici su pricali, nisam bio raspolozen i odma sam otisa u musku spavaonicu. Na mom krevetu je spavao Lucifer kad je cuo da sa dosao pozdravi me mjaukanjem.Presvukao sam se u pidzamu i legao u krevet. Lucifer se podvukao pod pokrivac i legao pored mene. Ovako je prosao dan sledeci ce nadam se biti bolji.
Nazad na vrh Ići dole
Christine von Cahill
Gryffindor
Gryffindor
Christine von Cahill


Broj poruka : 324
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

Dnevnik Skorpijusa Melfoja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnevnik Skorpijusa Melfoja   Dnevnik Skorpijusa Melfoja EmptyČet Jan 20, 2011 12:40 pm

fora ;))

hvala što si me ubacio ;))
Nazad na vrh Ići dole
Skorpijus Melfoj
Hufflepuff
Hufflepuff
Skorpijus Melfoj


Broj poruka : 23
Datum upisa : 20.01.2011

Dnevnik Skorpijusa Melfoja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnevnik Skorpijusa Melfoja   Dnevnik Skorpijusa Melfoja EmptyPon Jan 31, 2011 6:59 am

Sledeceg jutra sam ustao ranije odo stalih u muskoj spavaonici presvukao se u farmerke i crni dzemper oblaceci crnu odoru preko dzempera. Krenuo sam u Veliku salu na dorucak a tapkanje Luficerovih sapa su nagovestavale da me verno prati.
Usao sam u Veliku salu kad mi put prepreci ista ona devojka od sinoc.

- Hej zdravo osmehnula se kao da se poznajemo 100 godina
- Zdravo i tebi rekao sam hladno i produzio
- Hej cekaj viknula je i potrcala zamnom

Seo sam za sto uzeo parce hleba i poceo da mazem dzemom od jagode.

- Izvini zar ti nisi u drugoj kuci upitno sam je pogledao
- Tacnije tamo gde su odvazni i hrabri sto se nikako ne slaze sa tobom i sloganom tvoje kuce
Zagrcnuo sam se sa parcetom hleba dok je ona izvadila stapic iz odore promrmljala nesto sto nisam razumeo i komadic koji mi je zasto u grlu izlete.

- Molim kako to mislis ne slaze sa sa mojim sloganom?
- O da hvala Christina sto sam ti spasao zivot osmehnula se kobojagi ljuto - Pa Haflpovci su usluzni, druzeljubivi, sa svakim nadju zajednicki jezik na to sam mislila u toku nejne price Lucfer skoci na sto i poce da pije mleko iz moje solje
Pogledala ga je nekako cudno a onda nastavila -A ti osim ovog macka ni sa kim ne razgovaras osim ako naravno nisam priemtila

- Pa ako me pratis sigurno si upucena u moj drustveni zivot da li su svi Grifindorci tako davazi ili si ti izuzetak, i nije tacno da ni sa kim nisam pricao pricao sam sa tom rekao sam i nastavio da jedem.

- Eto vidis opet si poceo da me zezas rekla je sad sasvim ozbiljno

Spustio sam parce hleba brisuci ruke o maramicu. Okrenuo sam se i pogledo je

- U redu obecavam da cu svoju ironiju, sarkazam i negativnu energiju ostaviti po strani i da nemoj ga Lucifera gledas tako ako neces da dobijes ogrebotine opasne po zivot

Osmehnula se ko Suncem ozarena - Drago mi je da si konacno prestao da budes tvrdoglav a zatim se osmehnula i Luciferu iz dzepa vadeci keks pruzajuci mu. Luficer je samo onjusio i okrenuo se

- Zasto sta nije u redu sa njim?

-Moras da znas da nece da jede od nepoznate osobe samo ako mu ja to dozvolim na sta sam klimnuo glavom on je prisao i poceo da gricka keks

- O covece delovala je porazeno

- Ne ocajavaj ima ti dosta da ucis a bogami i ja od tebe. Uzeli smo rasporede i uputili se zajedno na casove.

Nazad na vrh Ići dole
Christine von Cahill
Gryffindor
Gryffindor
Christine von Cahill


Broj poruka : 324
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

Dnevnik Skorpijusa Melfoja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnevnik Skorpijusa Melfoja   Dnevnik Skorpijusa Melfoja EmptySre Feb 02, 2011 1:42 pm

Hahahhahhahahahhaha...Ajme....Predobro *_*
Nazad na vrh Ići dole
Skorpijus Melfoj
Hufflepuff
Hufflepuff
Skorpijus Melfoj


Broj poruka : 23
Datum upisa : 20.01.2011

Dnevnik Skorpijusa Melfoja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnevnik Skorpijusa Melfoja   Dnevnik Skorpijusa Melfoja EmptySre Feb 02, 2011 2:32 pm

Drago mi je da ti se svidja xaxa
Nazad na vrh Ići dole
Christine von Cahill
Gryffindor
Gryffindor
Christine von Cahill


Broj poruka : 324
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 27
Lokacija : sVuGdJe Po MaLo :P

Dnevnik Skorpijusa Melfoja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnevnik Skorpijusa Melfoja   Dnevnik Skorpijusa Melfoja EmptySre Feb 02, 2011 2:35 pm

Super je ;))
Nazad na vrh Ići dole
H@rry Potter
Ravenclaw
Ravenclaw
H@rry Potter


Broj poruka : 490
Datum upisa : 18.01.2011

Dnevnik Skorpijusa Melfoja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnevnik Skorpijusa Melfoja   Dnevnik Skorpijusa Melfoja EmptySub Apr 02, 2011 9:07 am

Christine von Cahill ::
Hahahhahhahahahhaha...Ajme....Predobro *_*
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dnevnik Skorpijusa Melfoja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnevnik Skorpijusa Melfoja   Dnevnik Skorpijusa Melfoja Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dnevnik Skorpijusa Melfoja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Hogwarts Magic :: Vanskolske Aktivnosti :: Dnevnici-
Skoči na: