Hogwarts Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Magic

Dobro došli u Hogwarts školu za čarobnjake i vještice, gde možete da naučite sve grane magije i tako postanete veliki poznavalac ove vještine.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
HP webmasters community
Nedostatak hrane Webmaster_seal
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Bodovi Kuca
Nedostatak hrane Com_Gryffindor_Clock____13383 27 Nedostatak hrane Hogwarts_Crest___Slytherin_by_Emotikonz0 Nedostatak hrane 62b33d4ac61b5b0f445b02b635292055 20 Nedostatak hrane Hogwarts_Crest___Ravenclaw_by_Emotikonz-1 10
Zadnje teme
» Sesir za Razvrstavanje
Nedostatak hrane EmptyNed Jan 15, 2012 7:19 pm od Inkvizitorka

» Razvrstavanje
Nedostatak hrane EmptyPon Dec 26, 2011 3:24 am od Lun@ Potter

» VAZNO OBAVESTENJE!!!!
Nedostatak hrane EmptyČet Dec 22, 2011 6:23 am od TheMilos1813

» Holaaa:)
Nedostatak hrane EmptyUto Okt 25, 2011 12:35 pm od Chris Lovegood

» Noćni Leptir
Nedostatak hrane EmptySub Avg 20, 2011 5:06 pm od Christine von Cahill

» Povhvale i Kritike
Nedostatak hrane EmptyČet Avg 11, 2011 1:46 pm od Lun@ Potter

» Predlozi
Nedostatak hrane EmptyČet Avg 11, 2011 1:41 pm od Lun@ Potter

» Leksikon ^_^
Nedostatak hrane EmptyNed Jul 17, 2011 3:21 am od Lun@ Potter

» Kasa prodavnice
Nedostatak hrane EmptySub Jul 16, 2011 10:38 am od Lana Lovegood

Prognoza Vremena
Nedostatak hrane 117496_35058_48_cloud_sun_weather_icon
Veoma toplo, popodne sa kišom
Naj bolji poslanici
Christina Marlboroˇˇ
Nedostatak hrane I_vote_lcapNedostatak hrane I_voting_barNedostatak hrane I_vote_rcap 
H@rry Potter
Nedostatak hrane I_vote_lcapNedostatak hrane I_voting_barNedostatak hrane I_vote_rcap 
Ivana Swon
Nedostatak hrane I_vote_lcapNedostatak hrane I_voting_barNedostatak hrane I_vote_rcap 
Chris Lovegood
Nedostatak hrane I_vote_lcapNedostatak hrane I_voting_barNedostatak hrane I_vote_rcap 
Lilly Snape
Nedostatak hrane I_vote_lcapNedostatak hrane I_voting_barNedostatak hrane I_vote_rcap 
Lun@ Potter
Nedostatak hrane I_vote_lcapNedostatak hrane I_voting_barNedostatak hrane I_vote_rcap 
Ljeposav Ridl
Nedostatak hrane I_vote_lcapNedostatak hrane I_voting_barNedostatak hrane I_vote_rcap 
Christine von Cahill
Nedostatak hrane I_vote_lcapNedostatak hrane I_voting_barNedostatak hrane I_vote_rcap 
Buffy Anne McLaggen
Nedostatak hrane I_vote_lcapNedostatak hrane I_voting_barNedostatak hrane I_vote_rcap 
Kendra Lestrange
Nedostatak hrane I_vote_lcapNedostatak hrane I_voting_barNedostatak hrane I_vote_rcap 

 

 Nedostatak hrane

Ići dole 
+2
Chris Lovegood
Kendra Lestrange
6 posters
AutorPoruka
Kendra Lestrange
Asistent Hufflepuffa
Asistent Hufflepuffa
Kendra Lestrange


Broj poruka : 280
Datum upisa : 06.01.2011
Lokacija : Srbija

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptySub Jan 29, 2011 2:56 pm

Kendra je bila poprilično izgladnela od svih tih višečasovnih ponavljanja gradiva. Nije imala volje više ni da otvori oči, a kamo li da ustane s kreveta. Glad je bila jača, tako da se Kendra ipak morala pokoriti zahtevima svog tela. Krećući se ka kuhinji, veoma sporo i iscrpelo, pitala se, da li postoji mogućnost da sada nema nikoga dole i da neće uspeti da uzme nešto od vilenjaka. Znala je da bi joj oni dali u bilo kojoj drugoj situaciji, ali tada je zaista bilo kasno. Kako li sam uopšte mogla zaboraviti na večeru?, pitala se. Došavši do vrata kuhinje, potvrdila je svoju teoriju o tome kako nikoga u ovo vreme neće biti. "Sjajno...", promrmljala je jedva čujno. Sela je na pločnik pored vrata i postavila ruku preko stomaka. "Nećeš se ti meni dugo buniti", reče tiho, gledajući ponovo u bravu od vrata kuhinje.
Nakon pet minuta, jedva ustavši, izvadila je štapić i oprobala par čini, pre nego što je čula šum koraka koji su dolazili u njenom pravcu. Uspanivčiši se, potrčala je ka obližnjoj statui, sakrivši se iza nje, iako je znala da joj to neće ništa pomoći, ako je ta osoba koja je prilazila, bila profesor.

Nazad na vrh Ići dole
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptyNed Jan 30, 2011 10:17 am

Chris je setao sa profesorkom koja je nosila cvikere i sa velikom talasastom kosom. Chris primjeti nekog ko je iza kipa, izvadi štapić " Ko je tamo? Ovde asistent Ravenclawa, ako se odma ne pokažeš bićes u škripcu". reče on besno dok je profesorka blejila uokolo sumanuta
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
Kendra Lestrange
Asistent Hufflepuffa
Asistent Hufflepuffa
Kendra Lestrange


Broj poruka : 280
Datum upisa : 06.01.2011
Lokacija : Srbija

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptyPon Jan 31, 2011 8:15 am

Kendra je znala da je sada nadrljala debelo. Pomolila je glavu, nasmejavši se od uva do uva dečku i profesorici. Ček, pa ja znam ovog..., pomisli ona u sebi. Nadam se da mi neće napraviti problem zbog ovoga. "Ćaos", reče, namrštivši se na trenutak u njegovom pravcu.
Nazad na vrh Ići dole
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptyPon Jan 31, 2011 9:49 am

" Ti? " reče Chris u smehu. " Pa zašto se punjaš ovuda? " nastavi on.

" Vidim, vidim da si dete u veelikoj opasnosti..." reče profesorka Trelavuni mlatarajući rukama. Chris je bledo buljio u nju dok je iščekivao Kendrin odgovor.
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
Kendra Lestrange
Asistent Hufflepuffa
Asistent Hufflepuffa
Kendra Lestrange


Broj poruka : 280
Datum upisa : 06.01.2011
Lokacija : Srbija

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptyPon Jan 31, 2011 9:58 am

"Joj", Kendri se i smejalo i plakalo u isto vreme. "Morala sam da jedem nešto. Umirem od gladi", dobaci ona njemu tiho. "Izvinite profesorka. Neće se ponoviti", reče potišteno.
Nazad na vrh Ići dole
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptyUto Feb 01, 2011 12:49 pm

" Ovo je profesorka predskazivanja, ne brini za nju. " reče Chris dok je profesorka i dalje mlatarala rukama. " Znači bila si hladna? Neznam zašto si se skrivala kad mi asistenti imamo dozvolu da jedemo kad hoćemo. Evo upravo sam vodio profesorku do kuhinje, pa onda idem na čas
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
Kendra Lestrange
Asistent Hufflepuffa
Asistent Hufflepuffa
Kendra Lestrange


Broj poruka : 280
Datum upisa : 06.01.2011
Lokacija : Srbija

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptyUto Feb 01, 2011 2:57 pm

"Hmm...Na čas? Sada?", gledala ga je izbezumljeno. "Ko još drži časove u ovo doba?", podsmehnula se. "A ovo iza kipa...pa, to je navika od prošle godine", odgovori, pritom gledajući sebi pred noge. "Jel ti to ideš na kaznenu?, reče podčikavajući ga. Kendra jeste bila luda, ali je bila sigurna da je sada uveliko prošlo 21h.
Nazad na vrh Ići dole
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptySre Feb 02, 2011 5:06 am

" Hahahaha, ti si stvarno smešna. Znaš da mi asistenti idemo na dodatnu nastavu kod profesora Lupina. Ajde požuri nešto pojedi pa da krenemo. " reče Chris u nestrpljenju
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
Skorpijus Melfoj
Hufflepuff
Hufflepuff
Skorpijus Melfoj


Broj poruka : 23
Datum upisa : 20.01.2011

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptySre Feb 02, 2011 9:47 am

Ulazeci u kuhinju vodio je Lucifera sa sobom
- U redu znam da si gladan pokusacu da nadjem nesto a onda je zastao ugledavsi smesnu scenu. Prof. Trilejni koja je u nekom transu mlatila rukama i dvoje po svemu sudeci zaljubljenih. Svejedno moracu da nadjem Luciferu hranu bez obzira sto su zakazali sastanak ovde pomisli u sebi. Prisavsi tihim glasom je rekao
- Stvarno mi je zao sto ometam vas sastanak samo da uzmem neku sitnicu za Lucifera i ostavljam vas nasamo posto prf. Trilejni se ne racuna jer je u jednom od njenih stanja predskazivanja. Izvinite jos jednom i poce da trazi nekakve ostatke hrane za Lucifera
Nazad na vrh Ići dole
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptySre Feb 02, 2011 11:48 am

" O, zdravo Skorpijuse. Slobodno ti samo čačkaj, ako želiš možeš sa nama kod Lupina na čas. " reče Chris ljubazno
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
Crisabelle L. Meyers
Ravenclaw
Ravenclaw
Crisabelle L. Meyers


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Somewhere over the rainbow.

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptySre Feb 02, 2011 1:30 pm

Ulazim u kuhinju ne zato što sam gladna, već za to što sam napokon čula glasove. Nekoliko dana sam bespomoćno tumarala hodnicima u potrazi za nekim sa kim bih se sprijateljila. Prvo sam naišla na dva malo punija dečaka koja su u prvi mah izgledala OK.
Prišla sam i nestrpljivo im se javila. Samo su me pogledali i odmah izvadili iz džepa neku lepljivu, ljigavu, ali ipak čvrstog stanja, supstancu i počeli nenormalno da ždrvljaju ne obazirući se na ostatke koji su, ili padali po podu, ili im se lepili za obraze. Kada su završili, klimnuli su mi glavom, a onda nastavili dalje, verovatno u potrazi za nečim jestivim.
Nakon njih srela sam uplakanu devojčicu koja je sedela na stepeništu. Prišla sam joj u nadi da ću joj pomoći i tako steći njenu pažnju.. Upitala sam je zašto plače, a ona je počela da se dere kako je niko ne voli. Pokušala sam da je ubedim u suprotno, ali me je odgurnula od sebe i potrčala ka nekoj odaji, zatvarajući za sobom vrata.
Nadam se da su ovi bar donekle normalni, pomislila sam. "Ćao svima!"
Nazad na vrh Ići dole
Ljeposav Ridl
Hufflepuff
Hufflepuff
Ljeposav Ridl


Broj poruka : 344
Datum upisa : 09.01.2011

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptySre Feb 02, 2011 1:32 pm

-Caooo
Rekoh,izlazeci iz kredenca ispod sudopere...Je*em Maj*u ovim goblinima beskorisnim,sav mi Cornflakes sakriseeeee!!Moracu sada da uzmem je*eni Cokolino!! ><
Nazad na vrh Ići dole
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptySre Feb 02, 2011 1:35 pm

" Baš lepo, evo još mušterija za druženje kod Lupina. " reče Chris sasebi u bradu " Zdravo, ja sam Chris, asistent Ravenclawa. A sada da li bi ste voleli da nam se pridružite kod profesora Lupina, na dopunskoj nastavi? " reče Chris
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
Crisabelle L. Meyers
Ravenclaw
Ravenclaw
Crisabelle L. Meyers


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Somewhere over the rainbow.

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptySre Feb 02, 2011 1:36 pm

"Šta radite?", nastavila sam sa osmehom na licu. Bilo mi je pomalo smešno kako se ovaj dečko ophodio i ponašao. Bilo mi je zanimljivo..
Onda sam začula kako mi se dečko po imenu Chris obratio. "Pa mogla bih. Iako je pomalo dosadno, ali nemam preča posla", ponovo sam se osmehnula. "Crisabelle", dodala sam.
Nazad na vrh Ići dole
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptySre Feb 02, 2011 1:38 pm

" Idemo na dopunsku nastavu svi da se družimo." reče Chris zapovedački konstanto žureći u ovu Ravenclawku. " Ti iz Hufflepuffa." Reče Chris skrenuvši pogled na njega " Ideš sa nama takođe. "
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
Angela Stewart
Hufflepuff
Hufflepuff
Angela Stewart


Broj poruka : 162
Datum upisa : 13.01.2011
Godina : 27

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptySre Feb 02, 2011 1:40 pm

Šetajući i istažujući dvorac, Angela je čula glasove iz kuhinje. Bilo joj je čudno što čuje glasove u ovo doba (pogotovo iz kuhinje) pa ju je njena znatiželjna narav natjerala da pogleda što se događa.

Kad je došla do kuhinje vidjela je cijelu grupu učenika. Većinu od njih je već upoznala kod fontane pa im je nasmiješeno prišla.

"Bok svima! Što radite u kuhinji?" upitala je.
Nazad na vrh Ići dole
Crisabelle L. Meyers
Ravenclaw
Ravenclaw
Crisabelle L. Meyers


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Somewhere over the rainbow.

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptySre Feb 02, 2011 1:41 pm

Wow.., pomislih na trenutak, a onda se trgoh. "Hajdemo".
Nazad na vrh Ići dole
Chris Lovegood
Asistent Ravenclawa
Asistent Ravenclawa
Chris Lovegood


Broj poruka : 456
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 30
Lokacija : Uvek u tvojoj glavi ^^

Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane EmptySre Feb 02, 2011 1:43 pm

" Opa, evo još jednog Hufflepuffa. " reče Chris a kad je Angela prišla bliže odma je prepoznao. " A ti si Angela, sada i ti sa nama moraš na dopunsku. " reče Chris i poče da se smeje. " Uredu svi na Treći Sprat na OOMV. " prodera se Chris.
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwartsmagic.forumsr.net
Sponsored content





Nedostatak hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak hrane   Nedostatak hrane Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nedostatak hrane
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Hogwarts Magic :: Zamak :: Prvi sprat :: Kuhinja-
Skoči na: